नयाँ फुटबल ग्राउण्ड बन्दै

 २८ मंसिर २०६७, मंगलवार १०:३८   | न्यूज अफ टोखा

टोखा काठमाडौं
नेपाल संबत ११३१ म‌ंगलबार
       
       टोखा चण्डेश्वरी गाविसमा पनि अब छुटै फुटबल ग्राउण्ड बन्ने भएको छ । यो फुटबल ग्राउण्ड थरखल (सपनातिर्थ तिर जाने बाटो छेउ र गणेशस्थाको स‌ंगैको ठाउँ) पर्ति डाँडालाई दोजरले पेलेर ग्राउण्ड बनाउँने काम   २ दिन अगाडी देखि सुरु भै रहेको छ । अब टोखाबासीहरुले दुईवटा फुटबल ग्राउण्ड पाउने भएका छन् । एउटा त पहिला देखि नै सरस्वती गाविस अन्तरगत भुतखेलमा छ भने अब एउटा नयाँ फुटबल ग्राउण्ड टोखा चण्डेश्वरी गाविस अन्तरगत थरखलमा बन्दैछ। 
            यसको लागि हाल भने ९० हजार रकम गाविसबाट बजेट छुट्याएको छ । उक्त रकमबाट काम सुरु गरिदै छ । यति रकमले ग्राउण्ड सम्याउन नै पुग्दैन भन्ने कुराहरु पनि बाहिर आइरहेको छ । नपुग भएको रकम कहाँबाट ल्याइ कामलाई  पुर्णता दिने हो त्यो भने हेर्न बाँकी नै छ । यो ग्राउण्ड बन्ने कुराले खेलप्रेमी युवाहरु भने निकै नै खुशी भएका छन् । अब उनिहरु यसलाई व्यवश्थित रुपमा बनाउनु पर्ने कुरामा जोड दिन्छन् । के यी खेल प्रेमी युवाहरुको चाहाना पुरा होला त ? त्यो भन्ने हेर्न बाँकी नै छ। 

हामी यसको बारेमा विस्तृत जानकारीसंगै तपाईहरु समक्ष आउने छौँ । यसलाई निरन्तर रुपमा फलोअप गरिरहने छौ हामी स‌ंगै रहनु होला ।
 फुटबल ग्राउन बनाउन लागेको ठाउँ
Add caption

दोजरले डाँडा पेलेर ग्राउन बनाउँदै गरेको दृश्य
Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: २८ मंसिर २०६७, मंगलवार १०:३८

न्यूज अफ टोखामा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई newsoftokha@gmail.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।  साथै हाम्रो  अनलाइन टिभी टोखा दर्शनका साथै हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया