नेपाल भाषाया स्वन्ति नख म्ये मुना

 ३० आश्विन २०६८, सोमबार ०७:४२   | न्यूज अफ टोखा

आशोज ३० गते -नेवाः समुदाय् तसक‌ं लोकंहागु म्ये मुना छित देच्छाना च्वाना भलस काय थुगु म्येनं छिगु नुग यात भतिचा जुसानं थिइ । थुगु म्ये झीगु स्वन्ति नखःया इले गथे कि लक्ष्मीपूजा, न्हु दँ(नेपाल सम्वत) किजापूजा कुनु यात बिम्व देका तस्कंहे नुग थिइक विरहं जागु शब्द ,सँगीत व स्वर दुथ्याका तगु  म्ये जिइगु पाखें छिकपिं सकसित देच्छाना च्वना ।
  1.  मिस त्वइसं यायमागु 
  2. वनेनु वनेनु -किजापुजा 
  3. थुउँला जित किजापुजा याइगु  
  4. नापं च्वना विरह गीत 
  5. न्हु दँ या भिंतुना 
  6. झिम्ह शंखधर साख्वाः 
  7. ( गीत डाउनलोड गर्न Internet Explorer मा भए सम्बन्धित गीतमा राईट क्लिक गरेर Save Target As र Firefox मा भए Save Link As गरेर Location दिएर save गर्नुहोला )
Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: ३० आश्विन २०६८, सोमबार ०७:४२

न्यूज अफ टोखामा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई newsoftokha@gmail.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।  साथै हाम्रो  अनलाइन टिभी टोखा दर्शनका साथै हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया