सोमबारदेखि दैनिक १४ घण्टा लोडसेडिङ -तालिका सहित

 १ माघ २०६८, आईतवार १५:१४   | न्यूज अफ टोखा

काठमाडौं, पुस २९ – विद्युत प्राधिकरणले सोमबारदेखि लोडसेडिङ समय बढाएर दिनको १४ घण्टासम्म गर्ने भएको छ। जाडो समयसँग बिजुलीको माग ह्‍वात्तै बढेको र उत्पादन भने घटेकोले लोडसेडिङ बढाउनुपरेको प्राधिकरणले जनाएको छ। 
हप्ताको तीन दिन १० घण्टा, दुई दिन १२ घण्टा र बाँकी दुई दिन १४ घण्टा लोडसेडिङ हुने तालिका प्राधिकरणले सार्वजनिक गरेको छ। सोमबारदेखि सातामा ८२ घण्टा घण्टा लोडसेडिङ गर्दैछौं,’ प्राधिकरण प्रणाली सञ्चालन विभाग प्रमुख चिरन्जिबी शर्माले भने। बढी बिजुली चुहावट हुने स्थानहरुमा थप तीन घण्टा लोडसेडिङ हुने प्राधिकरणले जनाएको छ।प्राधिकरणका अनुसार आइतबार, सोमबार र मंगलबार दैनिक १० घण्टा लोडसेडिङ हुनेछ। बुधबार र शनिबार १२/१२ घण्टा र विहीबार, शुक्रबार भने १४/१४ घण्टा लोडसेडिङ हुने जनाइएको छ।

अहिले सातामा ६९ घण्टा लोडसेडिङ भैरहेको छ। माघ ८ गतेदेखि प्राधिकरणले ७० मेगावाटको मध्यमर्स्याङदी जलविद्युत केन्द्र मर्मत थाल्दैछ। त्यतिखेरको लागि उपभोक्तालाई तयार पार्न प्राधिकरणले अहिलेदेखि नै लोडसेडिङ बढाएको हो। मध्यमर्स्याङदी तीन साताको लागि बन्द हुँदैछ।
Photobucket
Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: १ माघ २०६८, आईतवार १५:१४

न्यूज अफ टोखामा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई newsoftokha@gmail.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।  साथै हाम्रो  अनलाइन टिभी टोखा दर्शनका साथै हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया