सिद्धिदास या अन्तय

 १८ फाल्गुन २०६८, बिहीबार १७:२६   | न्यूज अफ टोखा

२०६८ फागुन १८ –न्युज अफ टोखाया न्हुगु कुत कथं वंगु वा निसे छिगु न्हयने नेपाल भाषाया साहित्य खेले उकिसंन विशेस बाखँ व उपन्यास अडियो ब्लग न्ह्यब्वया च्वंना । थौँ या अडियो ब्लगे नांजाःम्ह साहित्यकार भगवतदास श्रेष्ठजुं नेपाल भाषाया साहित्य यात म्वयका तेयत व नेपाल भाषायात च्वंछेत तथंगु योगदान विया दिम्ह सिद्धिदास महानजुया बचा हकगु जीवनि न्ह्यब्वया च्वनागु दु । थुगु भाजु सुरजवीर वज्राचार्यजुं वाचन यानाः न्ह्यब्वयादी । पुवंक न्यना दिसं सुरजवीर वज्राचार्यजु या सःले…

(रेडियो सगरमाथा १०२.४ मेगहर्जे आइवा पटिकं सुथसिया ११ इःले मुना सः ज्याझ्वया न्यना दिइ फ्वइ । ज्याझ्व भाजु सुरजवीर वज्रचार्यजु या सःले न्यनेत ल्वमंका दिमते। छित थुगु अनलाइन अडियो सुरजवीर वज्रचार्यजु व न्युज अफ टोखाय् संयुक्त कुत खः ।)
Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: १८ फाल्गुन २०६८, बिहीबार १७:२६

न्यूज अफ टोखामा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई newsoftokha@gmail.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।  साथै हाम्रो  अनलाइन टिभी टोखा दर्शनका साथै हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया