History of Tokha(www.newsoftokha.blogspot.com)

 २२ चैत्र २०६८, बुधबार १९:०५   | न्यूज अफ टोखा

चैत्र-२३-विहिवार- ऐतिहासिक नगरी टोखाको बिस्केट जात्रा नजिकिन्दै छ । यसै अवसरमा टोखाको ऐतिहासिक पक्ष र टोखाको बिस्केट जात्राको शुरुवाटको बारेमा संक्षिप्त जानकारी दिन गैरहेका छौँ । यो लेख टोखाबाट प्रकासन हुने उत्तरी दर्पण २०६७ बाट साभार गरेकाहौँ । हामीले आशा लिएका छौँ यो सामाग्रीले केही हद सम्म तपाईहरुलाई टोखाको ऐतिहासिक पक्ष बुझन पाउनु हुनेछ ।

Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: २२ चैत्र २०६८, बुधबार १९:०५

न्यूज अफ टोखामा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई newsoftokha@gmail.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।  साथै हाम्रो  अनलाइन टिभी टोखा दर्शनका साथै हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया