सिलुस्वाँ (अडियो साहित्य व्लग)

 २५ आश्विन २०६९, बिहीबार १७:२७   | न्यूज अफ टोखा

गिरिजा प्रसाद जोशीद्धारा रचित नेपाल भाषाको बहुचर्चित उपन्यास सिलुस्वाँ तपाईहरुका लागि लिएर आएका छौँ । वर्तमान समाज र प्रेमीको वास्तविकता यस उपन्यासमा प्रस्तुत गरिएको छ । यसका हरेक शब्द शब्दले हाम्रो समाजको प्रतिविम्वित गरिएको पाईन्छ । यस्तै जीवन उपयोगि भएकै कारणले हामीले आज यस उपन्यासलाई यस ब्लगमा प्रस्तुत गर्ने जमर्को गरेका हौँ । उपन्यासको पहिलो भाग सुन्नको लागि तलको प्लेयरमा क्लिक गर्नु होला ।

उपन्यासको २ भाग सुन्नको लागि तलको प्लेयरमा क्लिक गर्नु होला ।

उपन्यासको ३ भाग सुन्नको लागि तलको प्लेयरमा क्लिक गर्नु होला ।

उपन्यासको ४ भाग सुन्नको लागि तलको प्लेयरमा क्लिक गर्नु होला ।

उपन्यासको ५ भाग सुन्नको लागि तलको प्लेयरमा क्लिक गर्नु होला ।

उपन्यासको ६ भाग सुन्नको लागि तलको प्लेयरमा क्लिक गर्नु होला ।

Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: २५ आश्विन २०६९, बिहीबार १७:२७

न्यूज अफ टोखामा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई newsoftokha@gmail.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।  साथै हाम्रो  अनलाइन टिभी टोखा दर्शनका साथै हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया