३५ वर्षीय युवामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि गोकर्णेश्वर नगरपालिका–७ का सात घर सिल

 १२ जेष्ठ २०७७, सोमबार २२:०२   | न्यूज अफ टोखा

न्यूज अफ टोखा

काठमाडौं ,जेष्ठ १२ ।

गोकर्णेश्वर नगरपालिका–७ शिवचोकस्थित स्थानेश्वर मार्गमा बस्ने ३५ वर्षीय युवामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि त्यस क्षेत्रका सात घर सिल गरिएको छ । ग्राण्डी अस्पतालमा कार्यरत युवाको आमा र श्रीमतीको पिसिआर विधिबाट परीक्षण गर्न लागिएको वडाध्यक्ष केशव गुरुङले  जानकारी दिएका छन  ।

सङ्क्रमितको घरमा तीन जनामात्र बस्ने, कोठा भाडामा समेत नलगाएकाले पहिलो चरणमा परिवारका सदस्यको मात्र परीक्षण गर्न लागिएको र  परिवारका सदस्यको नतिजा नेगेटिभ आए अरुको नगरिने र पोजेटिभ आए सम्पर्कमा आएकाको ट्रेसिङ गरी परीक्षण गरिने पनि उनले बताएका छन । नगरपालिकामा यो दोस्रो सङ्क्रमण भएको प्रवक्ता मनोजकुमार ढुङ्गानाले जानकारी दिएका छन  ।

पहिलो सङ्क्रमित गोकर्णेश्वर–४ क्षेत्रमा ट्रेसिङ गरिएका १९७ जनाको आरडिटी परीक्षण गर्दा ७  जनामा पोजेटिभ देखिएको छ । पोजेटिभ देखिएका सबैलाई नेपाल मेडिकल कलेज अत्तरखेलमा राखिएको उनले जानकारी दिएका छन  । नगरका जनप्रतिनिधि, कर्मचारीलगायत अग्रभागमा रहेर काम गर्नेमा गरिएको पिसिआरको रिपोर्ट  नेगेटिभ आएको नगरपालिकाले जनाएको छ ।

Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: १२ जेष्ठ २०७७, सोमबार २२:०२

तपाईको प्रतिक्रिया