एक किलो सलह ल्याउनेलाई टोखा नगरपालिकाले ५० रुपैयाँ दिने

 १७ असार २०७७, बुधबार १७:३९   | न्यूज अफ टोखा

न्युज अफ टोखा, काठमाडौँ । एक किलो सलह ल्याउनेलाई टोखा नगरपालिकाले ५० रुपैयाँ दिने भएको छ । बुधबार विज्ञप्ति जारी गरी नगरपालिकाले सलह किरा संकलन गरी वडामा बुझाउनेलाई प्रतिकिलो ५० रुपैयाँका दरले प्रोत्साहन रकम दिने घोषणा गरेको हो ।

टोखा नगरपालिकामा पनि सलह किरा देखिए पछि नगरपालिकाले एक सुचना जारि गर्दै सावधानी अपनाउन आग्रह समेत गरेको छ ।

बुधबार विज्ञप्ति जारी गरी नगरपालिकाले खेतबारीमा थाल, टिन, मादल, लाउडस्पिकर र अन्य आवाज निस्कने साधन बजाएर सलह भागाउन सकिने बताएको छ । त्यस्तै खेतबारीमा आगो बालेर धुवाँ निकाल्ने, खेतको दुई छेउमा बसेर डोरी हल्लाउन पनि नगरपालिकाले अनुरोध गरेको छ ।

सानो क्षेत्रको बाली, तरकारी, धानको ब्याड झुलले ढाक्न, सलह बसेको रुख तथा बोटबिरुवा हल्लाएर भागाउन नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रदीप पौडेलले आग्रह गरेका छन् ।


Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: १७ असार २०७७, बुधबार १७:३९

न्यूज अफ टोखामा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई newsoftokha@gmail.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।  साथै हाम्रो  अनलाइन टिभी टोखा दर्शनका साथै हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया