सम्पदा अभियान्ताको रिहाइको माग गर्दै प्रदर्शन

 २२ भाद्र २०७७, सोमबार १०:४०   | सुबिन्द्र श्रेष्ठ

सम्पदा अभियान्ताको रिहाइको माग गर्दै प्रदर्शन

न्यूज अफ टोखा । पुलचोकको घटनामा पक्राउ गरेका सम्पदा अभियान्ता सहित सबैको निशर्त रिहाइको माग गर्दै टोखामा प्रदर्शन गरिएको छ ।

सोमबार विहान हलिनेवा गुथि, मूःध्वाखा टोल बिकास समिति तथा स्थानीय सर्वसाधारणसमेत उपस्थिति रहेको उक्त प्रदर्शनमा पक्राउ परेका सबैको निशर्त रिहाइ गर, नेवाः एकता जिन्दावाद, प्रहरी दमन बन्द गर, हाम्रो संस्कृति हाम्रो परम्परा जस्ता नारा लेखिएको प्लेकार्ड सहित मू:ध्वाखा परिसरमा प्रदर्शन गरिएको थियो ।

देशभरबाट विभिन्न समुदाय तथा संघस्थाहरूले समेत
पक्राउ परेका अभियान्ता सहित सबैको रिहाइको माग गरिरहेका छन् । रातो मच्छिन्द्रनाथको रथ तान्ने क्रममा गत विहिवार प्रहरी र रथयात्रामा सहभागिहरू वीच झडप भएको थियो ।

Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: २२ भाद्र २०७७, सोमबार १०:४०

न्यूज अफ टोखामा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई newsoftokha@gmail.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।  साथै हाम्रो  अनलाइन टिभी टोखा दर्शनका साथै हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया