राष्ट्रपति भण्डारीद्वारा नयाँ स्वरुप पाएको ऐतिहासिक रानीपोखरीको भव्यताका साथ उद्घाटन

 ५ कार्तिक २०७७, बुधबार १४:२१   | न्यूज अफ टोखा

काठमाडौँ, ५ कार्तिक । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले एक समारोहका बीच भूकम्पपछि पुनर्निर्माण भएको रानीपोखरी बुधबार उद्घाटन गर्नुभएको छ ।

रानीपोखरी उद्घाटन गर्दै राष्ट्रपति भण्डारीले अब अन्य सम्पदा पनि छिट्टै पुनर्निर्माण सकिने आशा व्यक्त गर्नुभयो । विभिन्न तिर्थस्थलबाट ल्याइएको जल रानीपाखेरीमा हालेर राष्ट्रपति भण्डारीले उद्घाटन गर्नुभयो ।

उद्घाटन समारोहमा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको समेत सहभागिता रहेको थियो । मल्लकालीन शैलीमा रानीपोखरीको पुनर्निर्माण नेपाल सरकारले गरेको हो । अहिले रानीपोखरी र त्यहाँभित्र रहेको बालगोपालेश्वर महादेव मन्‍दिर पुरानै स्वरुपमा तयार भएका छन् ।

Facebook Comments

अन्तिम अपडेट: ५ कार्तिक २०७७, बुधबार १४:२१

न्यूज अफ टोखामा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई newsoftokha@gmail.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ ।  साथै हाम्रो  अनलाइन टिभी टोखा दर्शनका साथै हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया